Joanna Płatek

 

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta. Absolwentka SWPS oraz 4 letniego, profesjonalnego kursu psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam zarówno w prywatnych placówkach jak i w państwowych ośrodkach pomocy. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w trakcie stażu na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Oddział Dzienny Kliniki Psychiatrii Szpitala Bródnowskiego).

Pracuję w nurcie humanistycznym, głównymi narzędziami w mojej pracy są:

– Terapia skoncentrowana na osobie, wg. Carla Rogersa

– Terapia skoncentrowana na emocjach, wg. Leslie S. Greenberga

– Terapia Gestalt, wg. Fritza Perlsa

– Focusing, wg. Eugene Gendlina

Od lipca 2016 jestem związana ze Stowarzyszeniem Aslan w Warszawie, gdzie  prowadzę  konsultacje i terapię indywidualną dla młodzieży oraz osób dorosłych, warsztaty oraz terapię grupową.

Pracuję z osobami borykającymi się z zaburzeniami lękowymi,  nerwicowymi; cierpiącymi na objawy psychosomatyczne (migrena, drżenie kończyn, problemy żołądkowo – jelitowe). Zapraszam do współpracy również osoby doświadczające trudności w relacjach prywatnych lub zawodowych, osoby z zaburzonym poczuciem własnej wartości; osoby niepotrafiące wyrażać siebie, swoich potrzeb.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego m.in. w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie.

Prywatnie jestem mamą 10 latki. Bardzo lubię prace twórcze, głównie rysowanie oraz pisanie (głównie do szuflady).

X