Asertywność symboliczna

Asertywność symboliczna to asertywna podróż w przeszłość do konkretnych wydarzeń i sytuacji traumatycznych po to, aby tym razem zareagować inaczej niż kiedyś. Po to, aby zbudować nieobecną do tej pory Twoją MOC SPRAWCZĄ”. Na zajęciach organizowane są sytuacje - dramy w których możesz doświadczyć poczucia mocy sprawczej i wpływu na rzeczywistość tam, gdzie go do tej pory nie miałeś. Jeżeli w swoim aktualnym życiu czujesz psychologiczne ograniczenia, które powodują, że funkcjonujesz nie tak, jakbyś chciał, to oznacza, że w tej sprawie masz coś do zrobienia z sobą samym.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat warsztatu asertywności symbolicznej zapraszamy na naszą nową stronę TRENINGASERTYWNOSCI.PL

TERMINY I CENA

Brak wydarzeń

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

 

Comments are closed.

X