ANKIETA DLA UCZESTNIKÓW TRENINGU INTERPERSONALNEGO

  Dane podstawowe

  Płeć:

  KobietaMężczyzna

  RODZAJ TRENINGU

  Trening otwartyTrening poprzedzający kurs szkoleniowy SPTrening poprzedzający kurs szkoleniowy KPPTrening poprzedzający kurs szkoleniowy STiWPTrening poprzedzający kurs szkoleniowy STB

  Pytania:

  1. Jakie korzyści osobiste przyniosło Ci uczestnictwo w treningu interpersonalnym, tak jak je odczuwałeś/odczuwałaś w trakcie tego doświadczenia i zaraz po?

  2. Jaki rodzaj zmian zauważyłeś/zauważyłaś w sobie – w swoim myśleniu, zachowaniu, odniesieniu do innych, inne zmiany – w trakcie treningu i zaraz po?

  3. Jakie czynniki, Twoim zdaniem, wywołały te zmiany?

  4. Co podczas treningu budowało / zmniejszało Twoje poczucie bezpieczeństwa?

  5. Co podczas treningu zwiększało / zmniejszało Twoje zaufanie i otwartość?

  6. Z czego byłeś/byłaś niezadowolony/niezadowolona w trakcie i po treningu?

  7. Co było dla Ciebie najważniejsze w Twoim treningu interpersonalnym?

  8. Jaki ciąg dalszy miało to doświadczenie – czy i ewentualnie jakie zmiany wdrożyłeś/wdrożyłaś po treningu w swoim realnym życiu, na jakich polach?

  9. Co podczas treningu było dla Ciebie doświadczeniem, które budzi Twoją nostalgię – do jakich sytuacji, uczuć, odczuć, zachowań chciałbyś/chciałabyś wrócić? Czy i jak możesz te potrzeby realizować w swoim życiu?

  10. Co jeszcze chciałbyś/chciałabyś powiedzieć o treningu?

  11. Jak oceniasz uzyskane dzięki treningowi własne korzyści bezpośrednie – doznawane w trakcie treningu i zaraz po, w skali 1 -10?

  12345678910

  12. Jak oceniasz uzyskane dzięki treningowi własne korzyści długotrwałe? – Twoje zmiany w rozumieniu siebie i innych, sposobach myślenia, reagowania, zachowania, inne korzyści, w skali 1 - 10?

  12345678910


  X